Facebook53x53pxFINAL  Twitter53x53pxFINAL
----------------------------------------

 


DOWNLOAD OUR APP

WTAApp2
WTA Tennis

button-android-app

2000px-Available_on_the_App_Store_(black)_SVG.svg

 
 

(Page last updated 1/23/09)

Tennis Link - USTA/Midwest Rankings, Standings, Seedings, and Rankings Home

2008 Adult Tentative Rankings

USTA WISCONSIN DISTRICT RANKINGS
2007 Adults


Women's Open Singles

1Timm, Nicolette D.MilwaukeeWI349
2Ewert, Laura AlisonOconomowacWI250
3Fleck, JenniferShorewoodWI222
4Kirkeeng, Peggy E.MequonWI220
5Horneffer, BethBrookfieldWI187
6Taylor, JenniferBaysideWI135
7Woyahn, Jennifer L.WaukeshaWI95
8Drosner, Donna M.Whitefish BayWI95
9Perla, KimNew BerlinWI65
10Sperling, Jacqueline B.MequonWI65

2007 Women's Open Team Doubles

1Colosimo-Cilento, G/Krueger, AMilwaukeeWI392
2Mader, L M./Otto, L J.MuskegoWI302
3Kirkeeng, P E./Sperling, J B.MequonWI220
4Malloy, M/Timm, N D.Menomonee FlsWI187
5Malloy, M/Ward, T M.Menomonee FlsWI187
6Drosner, D M./Ward, T M.Whitefish BayWI95
7Drosner, D M./Fleck, JWhitefish BayWI80
8Fleck, J/Otto, L J.ShorewoodWI65

2007 Women's 30 Singles

1Fleck, JenniferShorewoodWI187
2Schuster, JenniferWaunakeeWI142

2007 Women's 30 Team Doubles

1Durham, J/Gold, D L.MiddletonWI187
2Geniesse, D M./Schuster, JMadisonWI142

2007 Women's 35 Singles

1Carlson, Judy A.HartlandWI187
2Burns, Rita M.MilwaukeeWI125
3Fleck, JenniferShorewoodWI125
4Ortiz, SandeeDelavanWI95
5Muhammad, JadawnMilwaukeeWI95

2007 Women's 35 Individual Doubles

1Moen, Tammy J.West BendWI187
2Oriel, KathyMadisonWI187
3Nottoli, BethMilwaukeeWI142
4Young, Amy Y.MilwaukeeWI142

2007 Women's 35 Team Doubles

1Moen, T J./Oriel, KWest BendWI187
2Nottoli, B/Young, A Y.MilwaukeeWI142

2007 Women's 45 Singles

1Gabelt, B'ann. T.MadisonWI187
2Halsey, LindaMadisonWI187
3Bakke, Susan A.MadisonWI142
4Sarles, Margaret E.MiddletonWI142
5Opitz, Kay J.MiddletonWI97
6Lundberg, Jill S.FitchburgWI97

2007 Women's 40 Individual Doubles

1Gabelt, B'ann. T.MadisonWI187
2Halsey, LindaMadisonWI187
3Bakke, Susan A.MadisonWI142
4Sarles, Margaret E.MiddletonWI142
5Opitz, Kay J.MiddletonWI97
6Lundberg, Jill S.FitchburgWI97

2007 Women's 40 Team Doubles

2007 Women's 45 Singles

1Burns, Rita M.MilwaukeeWI437
2Gabelt, B'ann. T.MadisonWI267
3Kirkeeng, Peggy E.MequonWI239
4Fahrenholz, Lori A.AppletonWI187
5Carlson, Judy A.HartlandWI95
6Drosner, Donna M.Whitefish BayWI95
7Ploor, Sharon L.FranklinWI83

2007 Women's 50 Individual Doubles

2007 Women's 50  Team Doubles

2007 Women's 60 Individual Doubles

1Mueller, Barbara A.OconomowocWI187
2Barnhill, Elizabeth L.MadisonWI187
3Heiden, Nancy T.MadisonWI142
4Powless, ShereeMadisonWI142

2007 Women's 60 Team Doubles

2007 Men's Open Singles

1Fenton, Kurt D.TrevorWI472
2Busse, Lee J.NeenahWI282
3Jackson, AnthonyGlendaleWI250
4Brown, Wesley C.RiponWI250
5Lawson, Late D.Sun PrairieWI217
6Narayanaswamy, Mahesh R.MilwaukeeWI170
7Lemperger, NorbertHartlandWI160
8Wahn, Charles A.WauwatosaWI125
9Yunes, Miguel A.KenoshaWI125
10Garrigan, Mark A.De PereWI125
11Koval, Michael G.Green BayWI105
12Plaushines, EricOconomowocWI105
13Hornburg, Brian M.WauwatosaWI97
14Naidicz, Brian M.KenoshaWI95
15Peterson, MichaelElm GroveWI95
16Reckase, DavidLa CrosseWI95
17Meiling, Ira D.WauwatosaWI90
18Morris, Dural NathanielAppletonWI90
19Bolleyer, JensSheboyganWI65
20Liebman, BobMilwaukeeWI65
21Graf, Evan N.RacineWI65
22Lopez, SergioKenoshaWI65
23Fleming, Mark E.New BerlinWI65
24Thornton, CraigMadisonWI65
25Kurer, AndrewPort WashingtonWI60
26Bayliss, Andrew E.SheboyganWI50

2007 Men's Open Individual Doubles

1Snodgrass, Jonathan S.MilwaukeeWI267
2Yunes, Miguel A.KenoshaWI250
3Amien, Mario A.KenoshaWI250
4Fenton, Kurt D.TrevorWI220
5Hornburg, Brian M.WauwatosaWI187
6Slonac, JimWauwatosaWI187
7Sprinkmann, Steven A.GermantownWI187
8Stanczyk, MichalNew BerlinWI187
9Huebner, ChrisFranklinWI142
10Meiling, Ira D.WauwatosaWI135
11Anschutz, StevenTwo RiversWI135
12Lawson, Late D.Sun PrairieWI125
13Gracyalny, Gregory J.Mc FarlandWI125
14Schaff, Jon M.Green BayWI125
15Thomas, Mark D.Green BayWI125
16Jordan, ChristopherBrookfieldWI125
17Lopez, SergioKenoshaWI125
18Narayanaswamy, Mahesh R.MilwaukeeWI95
19Klingbile, RickGreen BayWI95
20Ikusz, Mark C.Union GroveWI95
21Sorge, Kenneth P.MononaWI95
22Garrigan, Mark A.De PereWI95
23Pelisek, AndrewMequonWI95
24Busse, Lee J.NeenahWI95
25Bayliss, Andrew E.SheboyganWI65
26Bayliss, Mike A.SheboyganWI65
27Grabowski, Joseph A.CudahyWI65
28Grabowski, AndrewCudahyWI65
29Morris, Dural NathanielAppletonWI65

2007 Men's Open Team Doubles

2007 Men's 30 Singles

1Slonac, JimWauwatosaWI187
2Brown, Wesley C.RiponWI142

2007 Men's 35 Singles

1Fenton, Kurt D.TrevorWI534
2Vescio, Bryan D.Green BayWI470
3Brown, Wesley C.RiponWI296
4Slonac, JimWauwatosaWI187
5Itable, FernandoMilwaukeeWI130
6Eyssautier, Douglas A.Menomonee FlsWI97
7O'Brien, Andy E.WaukeshaWI97
8Hyska, Dale F.De PereWI95
9Johnson, Craig R.WauwatosaWI65
10Burns, Steve C.De PereWI65
11Delasanta, DeanSheboyganWI65
12Schultz, Craig T.ManitowocWI65
13Cooley, RyanMequonWI60
14Sprinkmann, Steven A.GermantownWI60

2007 Men's 35 Individual Doubles

1Fenton, Kurt D.TrevorWI267
2Vescio, Bryan D.Green BayWI220
3Hyska, Dale F.De PereWI220
4O'Brien, Andy E.WaukeshaWI187
5Slonac, JimWauwatosaWI187
6Schoenwalder, Todd M.PewaukeeWI187
7Slonac, DavidWauwatosaWI187
8Amien, Mario A.KenoshaWI142
9Bayliss, Mike A.SheboyganWI125
10Delasanta, DeanSheboyganWI125
11Lawson, Late D.Sun PrairieWI125
12Burns, Steve C.De PereWI95
13Hancock, Jason J.RacineWI95
14Hancock, Josh J.RacineWI95
15McDonald, Kevin K.Green BayWI95
16Felker, Bradley J.Elm GroveWI65
17Patton, Stephen C.Elm GroveWI65
18Thornton, Daniel R.Howards GroveWI65

2007 Men's 35 Team Doubles

2007 Men's 40 Singles

1Koch, Roy R.Green BayWI187
2Fenton, Kurt D.TrevorWI142
3Bayliss, Mike A.SheboyganWI97
4Sturdyvin, David R.Lake GenevaWI60

2007 Men's 45 Singles

1Liebman, BobMilwaukeeWI345
2Vanlieshout, TomNeenahWI160
3Burns, Steve C.De PereWI130
4Loofboro, Butch J.WauwatosaWI125
5Evans, W. KimFon du LacWI125
6Amien, Mario A.KenoshaWI122
7Dustrude, TomNew BerlinWI102
8Gundersen, GunnarMilwaukeeWI95
9Boubenider, KhaledGreen BayWI95
10Bell, Patrick S.GermantownWI95
11Kellner, MarkSheboyganWI74
12Beresky, Ronald E.StoughtonWI65
13Watson, Roger A.MosineeWI65
14Bortz, Robert E.BrookfieldWI60

2007 Men's 45 Individual Doubles

1Felton, Ralph A.Brown DeerWI142
2Ducrest,ThomasMequonWI142

2007 Men's 45 Team Doubles

2007 Men's 50 Singles

1Liebman, BobMilwaukeeWI409
2Kellner, MarkSheboyganWI202
3March Torme, SteveBerlinWI95
4Schneider, Thomas M.KewauneeWI60

2007 Men's 50 Individual Doubles

1Vanlieshout, TomNeenahWI125
2March Torme, SteveBerlinWI125

2007 Men's 50 Team Doubles

2007 Men's 55 Singles

1Evans, W. KimFond du LacWI562
2Ashley, Terry J.BarabooWI352
3Nowrasteh, SaeedMadisonWI349
4Frausto, Jesse R.Sheboygan FlsWI257
5Vincent, Richard D.MilwaukeeWI155
6Haas, TomShorewoodWI142
7Siegel, James M.Hales CornersWI142
8Powers, MichaelOxfordWI95
9Hamann, DaleCedarburgWI95
10Nabbefeldt, Michael W.AppletonWI60
11Shanks, DennisMilwaukeeWI60

2007 Men's 55 Individual Doubles

1Seidel, Mark M.Fond du LacWI267
2Evans, W. KimFond du LacWI267
3Felton, Ralph A.Brown DeerWI187
4Siegel, James M.Hales CornersWI187
5Nabbefeldt, Michael W.AppletonWI97
6Breckenridge, Robert G.KenoshaWI97
7Baas, Richard A.KenoshaWI97

2007 Men's 55 Team Doubles

2007 Men's 60 Singles

1Siegel, James M.Hales CornersWI499
2Seidel, Mark M.Fond du LacWI326
3Anzivino, Ralph C.DousmanWI220
4Krebs, GordonWest BendWI97
5Mestan, Terry L.BrookfieldWI65

2007 Men's 65 Singles

1Fraser, AlNew BerlinWI532
2Kraklow, Eugene R.HartlandWI302
3La Fountain, TomAppletonWI125
4Morris, Douglas L.MiddletonWI95

RANKINGS FOR 2006

USTA WISCONSIN DISTRICT RANKINGS
2006 Adults

Women's Open Singles

1. Beth Horneffer, Brookfield
2. Molly P. Casperson, Neenah
3. Lori A. Fahrenholz, Appleton
4. Donna M. Drosner, Whitefish Bay
5. Amanda U. Sta Romana, Racine
6. Nicolette D. Timm, Milwaukee
7. Elizabeth Bingier, Green Bay
8. Katherine Reber, Green Bay
9. Holly Marie Raeder, Plymouth
10. Maria Wolge, Grafton
11. Tess M. Reddin, Menasha
12. Sarah E. Riordan, Appleton
13. Dolores H. Kosloski, Appleton
14. Tricia M. Ward, Greendale
15. Kathleen L. Nelson, Stoughton


Women's Open Individual Doubles

1. Lori A. Fahrenholz, Appleton
2. Angi Krueger, Mequon
3. Gina Colosimo-Cilento, Milwaukee
4. Tess M. Reddin, Menasha
5. Donna M. Drosner, Whitefish Bay
6. Tricia M. Ward, Greendale
7. Katherine Reber, Green Bay
8. Elizabeth Bingier, Green Bay
9. Sandra L. Ferron, West Bend
10. Mary Ann Albiero, Germantown
11. Carol Naslund, Oshkosh
12. Patti R. Stinski, Oshkosh
13. Molly P. Casperson, Neenah
14. Jennifer Fleck, Shorewood
15. Diana Davis, Ripon
16. Tracy L. Cline, Milwaukee


Women's Open Doubles Team

1. Gina Colosimo-Cilento/Angi Krueger
2. Lori A. Fahrenholz/Tess M. Reddin
3. Donna M. Drosner/Tricia M. Ward
4. Elizabeth Bingier/Lori A. Fahrenholz
5. Mary Ann Albiero/Sandra L. Ferron
6. Patti R. Stinski/Carol Naslund
7. Molly P. Casperson/Tess M. Reddin
8. Donna M. Drosner/Jennifer Fleck


Women's 30 Singles

1. Dyana L. Gold, Verona
2. Jennifer Schuster, Waunakee


Women's 30 Individual Doubles

1. Suzanna P. Hogendorn, Madison
2. Lori A. Molitor, Verona
3. Polly Duchow, Verona
4. Diane A. Pratt, Middleton


Women's 30 Doubles Team

1. Suzanna P. Hogendorn/Lori A. Molitor
2. Polly Duchow/Diane A. Pratt


Women's 35 Singles

1. Jennifer Fleck, Shorewood
2. Rita M. Burns, Milwaukee
3. Judy A. Carlson, Hartland
4. Kathy Oriel, Madison
5. Jadawn Muhammad-Collins, Bayside


Women's 35 Individual Doubles

1. Jennifer Fleck, Shorewood
2. Lori A. Fahrenholz, Appleton
3. Deborah G. Burgess, Franklin
4. Donna M. Drosner, Whitefish Bay
5. Peggy E. Kirkeeng, Mequon
6. Beth Nottoli, Milwaukee
7. Gina Colosimo-Cilento, Milwaukee
8. Amy Y. Young, Milwaukee
9. Rocki Mort, Milwaukee
10. Kim Brier, Milwaukee


Women's 35 Doubles Team

1. Donna M. Drosner/Jennifer Fleck
2. Deborah G. Burgess/Lori A. Fahrenholz
3. Gina Colosimo-Cilento/Peggy E. Kirkeeng
4. Beth Nottoli/Amy Y. Young
5. Kim Brier/Rocki Mort


Women's 40 Individual Doubles

1. B'ann. T. Gabelt, Madison
2. Linda Halsey, Madison
3. Debra J. Keller, Madison
4. Kelly A. Lagman, Madison
5. Rosemary L. Webber, Madison
6. Jane Coatta, Waunakee
7. Nediljka A. Graf, Madison
8. Karen M. Gerber, Columbus
9. Kay J. Opitz, Middleton
10. Amy Heidel, Madison


Women's 40 Doubles Team

1. B'ann. T. Gabelt/Linda Halsey
2. Debra J. Keller/Kelly A. Lagman
3. Amy Heidel/Rosemary L. Webber
4. Nediljka A. Graf/Kay J. Opitz
5. Jane Coatta/Karen M. Gerber


Women's 45 Singles

1. Peggy E. Kirkeeng, Mequon
2. Lori A. Fahrenholz, Appleton
3. Carol Naslund, Oshkosh
4. Diana Davis, Ripon
5. B'ann. T. Gabelt, Madison
6. Donna M. Drosner, Whitefish Bay
7. Deborah G. Burgess, Franklin


Women's 50 Individual Doubles

1. Donna M. Drosner, Whitefish Bay
2. Deborah G. Burgess, Franklin
3. Elizabeth L. Barnhill, Madison
4. Jane E. Stunkard, Madison
5. Claudia Pogreba, Madison
6. Kathleen S. Brown, Madison
7. Joan E. Mohr, Fitchburg


Women's 50 Doubles Team

1. Deborah G. Burgess/Donna M. Drosner
2. Elizabeth L. Barnhill/Jane E. Stunkard
3. Kathleen S. Brown/Joan E. Mohr


Men's Open Singles

1. Lee J. Busse, Neenah
2. Norbert Lemperger, Hartland
3. Mahesh R. Narayanaswamy, Milwaukee
4. Wesley C. Brown, Ripon
5. Tony R. Daharsh, Appleton
6. Tate E. Whitlinger, Neenah
7. Matt J. Brothers, Iowa City
8. David R. Sturdyvin, Lake Geneva
9. Dural Nathaniel Morris, Appleton
10. Michal Stanczyk, New Berlin
11. Michael D. Aiken, Milwaukee
12. Patrick J. Dwyer, Franksville
13. Late D. Lawson, Sun Prairie
14. Tyler Dorn, Greendale
15. Charles A. Wahn, Wauwatosa
16. Max Woods, Oconomowoc
17. Brad Rozran, Mequon
18. Roy R. Koch, Green Bay
19. David T. Stefanik, Oak Creek
20. Mark A. Garrigan, De Pere
21. Roman Pavlinec, Franklin
22. Michael L. Ottum, Green Bay
23. Mike William Heroux, Oshkosh
24. Niall Fredrick Kader, La Crosse
25. Kevin M. Johnson, Kohler
26. Matthew B. Predick, Delavan
27. Blake E. Wentz, Oak Creek
28. Todd J. Miller, Wauwatosa
29. Kevin Slonac, Wauwatosa
30. Ronald E. Beresky, Stoughton
31. Adam H. Schaechterle, Hartland
32. John Frausto, Plymouth
33. Jens Bolleyer, Sheboygan
34. Peter L. J. Kelly, Neenah
35. Jason Koenig, West Bend


Men's Open Individual Doubles

1. Dural Nathaniel Morris, Appleton
2. Chris Huebner, Franklin
3. Jonathan S. Snodgrass, Elm Grove
4. Steven A. Sprinkmann, Germantown
5. Andy Paley, Shorewood
6. Lee J. Busse, Neenah
7. Tate E. Whitlinger, Neenah
8. Andrew Pelisek, Mequon
9. Michael L. Ottum, Green Bay
10. David P. Pelisek, Mequon
11. Jason A. Frausto, Oshkosh
12. Christopher Jordan, Brookfield
13. Todd A. Snodgrass, Elm Grove
14. Kurt D. Fenton, Trevor
15. Michael D. Aiken, Milwaukee
16. Mark D. Thomas, Green Bay
17. Christopher M. Pappe, Kenosha
18. John Frausto, Plymouth
19. Kevin R. Carnell, Milwaukee
20. Brad Rozran, Mequon
21. Tony R. Daharsh, Appleton
22. Tyler Dorn, Greendale
23. Scott A. Meixl, Appleton
24. Tim J. Prudlow, Elm Grove
25. Wesley C. Brown, Ripon
26. John Park, Fond du Lac
27. Rick Klingbile, Green Bay
28. Mark A. Garrigan, De Pere
29. Kent L Davies, Waukesha
30. Dale T. Schaechterle, Hartland
31. Eric Plaushines, Oconomowoc
32. Adam H. Schaechterle, Hartland
33. Patrick J. Dwyer, Franksville
34. Thomas P. Heidenberger, Brookfield
35. James Dwyer, Franksville


Men's Open Doubles Team

1. Chris Huebner/Jonathan S. Snodgrass
2. Andy Paley/Steven A. Sprinkmann
3. Lee J. Busse/Dural Nathaniel Morris
4. David P. Pelisek/Andrew Pelisek
5. Christopher Jordan/Todd A. Snodgrass
6. Michael D. Aiken/Brad Rozran
7. Jason A. Frausto/John Frausto
8. Kurt D. Fenton/Christopher M. Pappe
9. Tony R. Daharsh/Tate E. Whitlinger
10. Wesley C. Brown/John Park
11. Tyler Dorn/Tim J. Prudlow
12. Dural Nathaniel Morris/Tate E. Whitlinger


Men's 30 Singles

1. Doanh Wang, Madison
2. Blake E. Wentz, Oak Creek


Men's 35 Singles

1. Kurt D. Fenton, Trevor
2. Shiv K. Bhupathi, Mequon
3. Wesley C. Brown, Ripon
4. Bryan D. Vescio, Green Bay
5. Robert J. Downey, West Bend
6. Robert J. Downey, Menomonee Falls
7. Brian M. Sikorski, Milwaukee
8. Mario A. Amien, Kenosha
9. Dale F. Hyska, De Pere
10. Mike A. Bayliss, Sheboygan
11. Steven A. Sprinkmann, Germantown


Men's 35 Individual Doubles

1. Kim E. Anderson, Elm Grove
2. Luke G. Weber, Milwaukee
3. Lloyd K. Purnell, Butler
4. Kurt D. Fenton, Trevor
5. Todd M Schoenwalder, Pewaukee
6. Andy E. Obrien, Waukesha
7. John Frausto, Plymouth
8. Bryan D. Vescio, Green Bay
9. Nels H. Naslund, Oshkosh
10. Rick J. Vetter, Mequon
11. Jeffrey R. Aranda, Fox Point
12. Jacques P. Verbauwhede, Whitelaw
13. Steve C. Burns, De Pere
14. Craig T. Schultz, Manitowoc
15. John A. Wachholz, Manitowoc
16. Tom E. Bierstaker, Appleton
17. Dale F. Hyska, De Pere
18. Will C. Johnson, West Bend
19. Dan Nimmer, Colgate
20. Wesley C. Brown, Ripon
21. John P. Gambucci, West Bend
22. Shiv K. Bhupathi, Mequon


Men's 35 Doubles Team

1. Kim E. Anderson/Luke G. Weber
2. John Frausto/Bryan D. Vescio
3. Andy E. Obrien/Todd M Schoenwalder
4. Jeffrey R. Aranda/Rick J. Vetter
5. Steve C. Burns/Craig T. Schultz
6. Jacques P. Verbauwhede/John A. Wachholz
7. Tom E. Bierstaker/Dale F. Hyska
8. Will C. Johnson/Dan Nimmer
9. Shiv K. Bhupathi/John P. Gambucci


Men's 40 Singles

1. Kurt D. Fenton, Trevor
2. Jeffrey R. Aranda, Fox Point
3. David R. Sturdyvin, Lake Geneva
4. Mario A. Amien, Kenosha


Men's 45 Singles

1. Bob Liebman, Milwaukee
2. Thomas M. Schneider, Kewaunee
3. Jeff M. Carswell, Brookfield
4. Malcolm McMillen, Milwaukee
5. Nels H. Naslund, Oshkosh
6. Patrick S. Bell, Germantown
7. Mark Kellner, Sheboygan
8. Tom Dustrude, New Berlin
9. Roger A. Watson, Mosinee
10. Jesse R. Frausto, Sheboygan Fls
11. Mario A. Amien, Kenosha
12. Ronald E. Beresky, Stoughton
13. Richard A. Zurowski, West Bend
14. Shiv K. Bhupathi, Mequon


Men's 45 Individual Doubles

1. Oscar Swanson, Manitowoc
2. John A. Wachholz, Manitowoc


Men's 45 Doubles Team

1. Oscar Swanson/John A. Wachholz


Men's 50 Singles

1. Rusty S. Long, River Hills
2. Bob Liebman, Milwaukee
3. David Fletcher, Stevens Point
4. Saeed Nowrasteh, Madison
5. Jesse R. Frausto, Sheboygan Fls
6. Bob Weisenberg, Milwaukee


Men's 50 Individual Doubles

1. Butch J. Loofboro, Wauwatosa
2. Gary D. Bitter, Madison
3. Marc W. Miller, Milwaukee
4. Richard L. Ellsworth, Madison


Men's 50 Doubles Team

1. Butch J. Loofboro/Marc W. Miller
2. Gary D. Bitter/Richard L. Ellsworth


Men's 55 Singles

1. W. Kim Evans, Fond du Lac
2. Ralph C. Anzivino, Dousman
3. Bob Weisenberg, Milwaukee
4. David J. Frank, West Bend
5. Rick J. Vetter, Mequon
6. Terry J. Ashley, Baraboo
7. Jesse R. Frausto, Sheboygan Fls
8. Dale Hamann, Cedarburg
9. Thomas P. Haas, Milwaukee
10. Gary F. Weichmann, Neenah
11. Gordon Krebs, West Bend
12. John Moore, Milwaukee
13. James M. Siegel, Hales Corners


Men's 55 Individual Doubles

CO 1. W. Kim Evans, Fond du Lac
CO 1. Mark M. Seidel, Fond du Lac
3. Gordon Krebs, West Bend
4. Gary F. Weichmann, Neenah
5. Ralph A. Felton, Brown Deer


Men's 55 Doubles Team

1. W. Kim Evans/Mark M. Seidel
2. Gordon Krebs/Gary F. Weichmann


Men's 60 Singles

1. Gordon Krebs, West Bend
2. Mark M. Seidel, Fond du Lac
3. Eugene R. Kraklow, Hartland
4. Tom La Fountain, Appleton
5. Al Fraser, New Berlin
6. Douglas L. Morris, Middleton


Men's 65 Singles

1. Al Fraser, New Berlin
2. Tom La Fountain, Appleton
3. Douglas L. Morris, Middleton
4. Dare Broomell, Minocqua

 

 

 
 
 
 
Close